Stomatologia dziecięca

W Królewskiej Stomatologii zadbaliśmy o to, by nasi Milusińscy nie nudzili się oczekując na wizytę swoją lub rodziców.

Znieczulenie ogólne narkoza

W sytuacjach bardziej skomplikowanych leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym jest wyjątkowo przydatne.

Chirurgia stomatologiczna

Współczesna stomatologia jest stomatologią bezbolesną.

Profilaktyka

Kładziemy duży nacisk na zabiegi zapobiegające powstawaniu chorób zębów oraz dziąseł.

Diagnostyka

W diagnostyce używamy kamery wewnątrzustnej, która dzięki powiększeniu i wysokiej rozdzielczości pomaga w badaniu.

Wybielanie zębów

„Metoda nakładkowa” czyli stopniowe wybielanie zębów żywych, bez wypełnień w miejscach widocznych.

Stomatologa zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to dział zajmujący się leczeniem i odbudową zębów w ich naturalnym kolorze i kształcie.

Stomatologa estetyczna

Estetyka kojarzy się nam z pięknem i równowagą.

Previous Next
Stomatologia dziecięca Stomatologia dziecięca
Znieczulenie ogólne narkoza Znieczulenie ogólne narkoza
Chirurgia stomatologiczna Chirurgia stomatologiczna
Profilaktyka Profilaktyka
Diagnostyka Diagnostyka
Wybielanie zębów Wybielanie zębów
Stomatologa zachowawcza Stomatologa zachowawcza
Stomatologa estetyczna Stomatologa estetyczna

Jesteśmy Przychodnią Rodzinną - Zespół leczący zajmuje się zarówno dorosłymi jak i dziećmi, w pełnym zakresie stomatologii. Jednak każdy lekarz ma swoją ulubioną dziedzinę.

 

LEKARZE:

lek. dent. Olga Strzelczyk-Sikorska - lekarz rezydent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jako lekarz-dentysta, od początku swojej kariery zawodowej, pracuje w dużym zakresie w stomatologii dziecięcej. Przeprowadza zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym. Swoją osobowością, ciepłem i cierpliwością pokazuje nawet najmniejszym pacjentom, że leczenie stomatologiczne można wykonać bezboleśnie. Zajmuje się również stomatologią estetyczną.

 

dr n. med. Zbigniew Kaszyński - lekarz, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Przeprowadza zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie znieczulania m.in. w stomatologii. Pracuje  jako anestezjolog znieczulając do zabiegów m.in. w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Spokojny, opanowany, rzetelny specjalista, który swoją sympatię zaskarbia sobie u każdego swojego pacjenta i jego rodziny.

 

lek. dent. Marcin Sut - specjalista chirurgii stomatologicznej, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog. Na co dzień pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. Zajmuje się skomplikowanymi procedurami w zakresie swojej specjalności.

 

lek. dent. Kamila Lewańska - lekarz rezydent w Zakładzie i I Poradni Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi; zajmuje się stomatologią rodzinną.  Ciepła, spokojna osoba, która bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentami zarówno tymi małymi jak i dorosłymi.

 

lek. dent. Paweł Stanisławski - absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz - rezydent w Zakładzie i I Poradni Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Miły, rzetelny, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami zarówno tymi małymi jak i dorosłymi. Wykonuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym.

 

dr n. med.  Renata Pazera - lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbywa specjalizację w zakresie ortodoncji w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Pracowała nad swoją rozprawą doktorską w Klinice Stomatologii Dziecięcej. Sumienna, skrupulatna i bardzo sympatyczna ciepła osoba.

 

lek. dent. Zuzanna Famulska-Kapusta - absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. \\\\\\\\\\\\\\\"Ciągły uśmiech na twarzy, rzetelność, cierpliwość oraz nieoszacowane pokłady empatii dla swoich pacjentów\\\\\\\\\\\\\\\" - tak opisują swoją dentystkę Pacjenci. Zajmuje się dorosłymi i dziećmi.

 

lek. dent. Marta Grzejszczak - specjalista chirurgii stomatologicznej. Miła, uśmiechnięta, życzliwa. Z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się Pacjentami tymi małymi jak i dorosłymi. \\\\\\\\\\\\\\\"Fajna uśmiechnięta ciocia\\\\\\\\\\\\\\\".

 

lek. dent. Paweł Porczyk -  specjalizant w zakresie periodontologii, pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. Zajmuje się mikrochirurgią błony śluzowej jamy ustnej, chorobami błony śluzowej i przyzębia (m.in. paradonotozą). Ciepły, sympatyczny, wyjątkowo skrupulatny w swojej działalności.

 

lek. dent. Angelika Wach - absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Życzliwa, skrupulatna i niezmiernie sympatyczna - zawsze uśmiechnięta. Pracuje z dziećmi i dorosłymi.

 

 

KADRA POMOCNICZA:

Weronika Łysak - dyplomowana asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna. Technik protetyk.

Monika Leśniewska - dyplomowana asystentka stomatologiczna.

mgr Aleksandra Sobala - dyplomowana higienistka stomatologiczna, specjalista edukacji zdrowotnej.

Monika Nazzal - pomoc stomatologiczna.

Emilia Wojda - pomoc stomatologiczna.

 

RECEPCJA:

Renata Kaszyńska

 

KADRA ZARZĄDZAJĄCA:

mgr Joanna Strzelczyk -  absolwentka kierunku fizjoterapii i zdrowia publicznego, specjalista zarządzania w ochronie zdrowia Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Manager zarządzający pracą Przychodni. Planuje codzienną pracę przychodni, zajmuje się obsługą pacjentów w obszarze Recepcji oraz planowaniem i koordynowaniem zabiegów. 

 

dr n. o zdrowiu Tomasz Sikorski - lekarz, ratownik medyczny, specjalista zdrowia publicznego, psycholog - kierownik NZOZ; Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.  Pomaga zarówno małym pacjentom i ich rodzicom oraz dorosłym pacjentom pokonać strach przed wizytą stomatologiczną, chętnie wyjaśnia korzyści płynące z profilaktyki pierwotnej i wtórnej dbania o zdrowie jamy ustnej. Asystent w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.

 

Pracujemy w interdyscyplinarnym zespole fachowców dlatego dobieramy rozwiązania jak najlepsze dla każdego pacjenta indywidualnie. Taki system pracy pozwala nam skrócić czas leczenia oraz zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. 

Nie tylko leczymy zęby...

Przede wszystkim budujemy relacje z Pacjentami i ich rodzinami.